M50-4703245
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-4703245 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-4703245 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN HDR 1.27MM SMD T/H 64POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M50-4703245 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR 1.27MM SMD T/H 64POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4293 pcs | Datový list | M50-470xx45 DrawingArcher Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | Archer M50 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Tube | Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 64 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 6mm |
| Výška izolace | 0.224" (5.69mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | Connector Header Through Hole 64 position 0.050" (1.27mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A per Contact | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.091" (2.30mm) | Délka kontaktu - párování | - |