M50-4910545
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-4910545 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-4910545 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 63 pcs | 126 pcs | 504 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1008 pcs | 5040 pcs | 10017 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M50-4910545 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | Archer M50 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Tube | Celková délka kontaktu | - |
| Ostatní jména | 952-3145 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 6.5mm | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Výška izolace | 0.224" (5.69mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Board Guide |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | Connector Header Surface Mount 10 position 0.050" (1.27mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Male Pin |