M80-5C12005M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M80-5C12005M2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M80-5C12005M2 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONNECTOR HEADER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M80-5C12005M2 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONNECTOR HEADER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4872 pcs | Datový list | M80, M83 Series Spec SheetM80-5C1xx05M2 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | drát Typ | Discrete |
| Wire Gauge | 24-28 AWG | Série | Datamate J-Tek |
| řádek Rozteč | 0.079" (2.00mm) | stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Bulk | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 20 | Typ montáže | Panel Mount |
| Funkce | Jackscrews, Polarizing Key | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG | Typ kontaktu | Male Pin |