M80-5L12042MC
M80-5L12042MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M80-5L12042MC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M80-5L12042MC
Výrobce Harwin
Popis CONN HDR 2MM R/A PCB 20POS
(v amerických dolarech)
1 pcs16 pcs104 pcs504 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number M80-5L12042MC Výrobce Harwin
Popis CONN HDR 2MM R/A PCB 20POS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21149 pcs Datový list M80-5L1zzzzMC DrawingDatamate Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí 120V
Ukončení Solder Styl Board to Board or Cable
Plátování Shrouded - 4 Wall Série Datamate J-Tek
Rozteč řádků - Párování 0.079" (2.00mm) Pitch - Párování 0.079" (2.00mm)
Obal Tube Celková délka kontaktu -
Ostatní jména 952-1290-5
M805L12042MC
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 20 Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights - Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Výška izolace 0.218" (5.55mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce Keying Slot, Mating Flange
upevňovací Type Push-Turn Lock Detailní popis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Jmenovitá hodnota proudu 2.2A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Circular Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Délka kontaktu - příspěvek 0.118" (3.00mm) Délka kontaktu - párování -