M80-8200222
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M80-8200222 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M80-8200222 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN PCB MALE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M80-8200222 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PCB MALE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5454 pcs | Datový list | M80-820zzzz Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 120V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | Datamate L-Tek |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Tube | Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | Polyester, Glass Filled | Výška izolace | 0.219" (5.56mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Latch Lock |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 2.2A |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Circular |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | Délka kontaktu - příspěvek | 0.215" (5.46mm) |