MMCX-5005
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMCX-5005 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMCX-5005 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN MMCX JACK STR 50 OHM CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MMCX-5005 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN MMCX JACK STR 50 OHM CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4682 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 170V |
| Ukončení štítu | Crimp | Série | - |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -65°C ~ 165°C |
| Počet portů | 1 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| páření cykly | 500 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Průchozí útlum | 0.2dB | Ochrana proti vniknutí | - |
| Zahrnuje | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Sleeve | Impedance | 50 Ohm |
| pouzdro Color | Gold | Frekvence - Max | 6GHz |
| Funkce | - | upevňovací Type | Snap-On |
| dielektrikum Materiál | Polytetrafluoroethylene (PTFE) | Detailní popis | MMCX Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp |