R30-9400600
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit R30-9400600 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | R30-9400600 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | HEX SPACER M3 PLASTIC 6MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | R30-9400600 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | HEX SPACER M3 PLASTIC 6MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 526442 pcs | Datový list | Clearance Spacers |
| Kategorie | Hardware, spojovací materiál, příslušenství | Hmotnost | - |
| Typ | Hex Spacer | Závit / nepohnut | Unthreaded |
| Série | R30-940 | Šroub, velikost závitu | M3 |
| pokovování | - | Materiál | Plastic |
| Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks | Délka - Celkově | 0.236" (6.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | rod | Female, Female |
| Funkce | - | Průměr - Venku | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Průměr - Inside | 0.116" (2.95mm) | Detailní popis | Hex Spacer Unthreaded M3 Plastic 0.236" (6.00mm) Natural |
| Barva | Natural | Mezi Board Výška | 0.236" (6.00mm) |