S02-25200300
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S02-25200300 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S02-25200300 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | RFI SHIELD CAN 20X25X3MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S02-25200300 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | RFI SHIELD CAN 20X25X3MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 49560 pcs | Datový list | EZ Shield CanS01, S02 Shield Cans |
| Kategorie | RF / IF a RFID | Šířka - Celkově | 0.80" (20.3mm) |
| Větrání | Non-Vented | Typ | CAN |
| Série | EZ BoardWare | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 952-2633 S02-25200300-ND |
Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Délka - Celkově | 0.984" (25.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Celkově | 0.118" (3.00mm) | Detailní popis | RF Shield CAN 0.80" (20.3mm) X 0.984" (25.00mm) Non-Vented Surface Mount |