DF1BA-12DEP-2.5RC
DF1BA-12DEP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF1BA-12DEP-2.5RC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DF1BA-12DEP-2.5RC
Výrobce Hirose
Popis CONN PLUG HOUSING 12POS 2.5MM
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number DF1BA-12DEP-2.5RC Výrobce Hirose
Popis CONN PLUG HOUSING 12POS 2.5MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Konektory, propojovací kabely Série DF1B
řádek Rozteč 0.098" (2.50mm) stoupání 0.098" (2.50mm)
Obal Bulk Ostatní jména H3700
Počet řádků 2 Počet poloh 12
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount, Snap-In
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
upevňovací Type - Detailní popis 12 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)