DF1BA-4DEP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF1BA-4DEP-2.5RC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF1BA-4DEP-2.5RC |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM |
Product parameter
| Part Number | DF1BA-4DEP-2.5RC | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF1B |
| řádek Rozteč | 0.098" (2.50mm) | stoupání | 0.098" (2.50mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | *DF1BA-4DEP-2.5RC DF1BA4DEP25RC H3696 |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 4 |
| upevňovací Type | - | Detailní popis | 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) |