DF4-6P-2R26
DF4-6P-2R26
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF4-6P-2R26 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DF4-6P-2R26
Výrobce Hirose
Popis CONN PLUG 6POS AWG26STRAIGHT
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number DF4-6P-2R26 Výrobce Hirose
Popis CONN PLUG 6POS AWG26STRAIGHT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5731 pcs Datový list DF4 Series
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 26 AWG, Stranded
Série DF4 řádek Rozteč -
Obal Bulk Ostatní jména *DF4-6P-2R26
H2617
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 6 Typ montáže Through Hole
Funkce Closed End Detailní popis 6 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole
Kontakt Finish Tloušťka - Kontakt Finish Tin
Typ konektoru Individual Wires Barva Black
kabelová koncovka IDC Stoupání kabelu 0.079" (2.00mm)
Stoupání na desce 0.079" (2.00mm)