DF52-2P-0.8C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF52-2P-0.8C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF52-2P-0.8C |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN PLUG 0.8MM 2POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DF52-2P-0.8C | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG 0.8MM 2POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 628831 pcs | Datový list | DF52 Series FlyerDF52 Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF52 |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.031" (0.80mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | H125083 |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 2 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Friction Lock | Detailní popis | 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm) |