DF62-2S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF62-2S-2.2C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF62-2S-2.2C |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN RECEPT HOUSING 2POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DF62-2S-2.2C | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RECEPT HOUSING 2POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4595 pcs | Datový list | DF62 Series BrochureDF62 Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF62 |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.087" (2.20mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | DF622S22C H12117 |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 2 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkce | - | upevňovací Type | Latch Lock |
| Detailní popis | 2 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) | Typ kontaktu | Female Socket |