DF62W-2S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF62W-2S-2.2C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF62W-2S-2.2C |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | DF62W-2S-2.2C | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF62W |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.087" (2.20mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 544-1002-7-00 DF62W-2S-2.2C-ND H124896 |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 2 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Water Resistant |
| upevňovací Type | Latch Lock | Detailní popis | 2 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) |