DF7-9EP-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF7-9EP-3.96C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF7-9EP-3.96C |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN PLUG HOUSING 9POS 3.96MM CR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DF7-9EP-3.96C | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HOUSING 9POS 3.96MM CR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4745 pcs | Datový list | DF7 Series |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF7 |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | *DF7-9EP-3.96C H2698 |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 9 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| Funkce | - | upevňovací Type | Latch Holder |
| Detailní popis | 9 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm) | Typ kontaktu | Male Pin |