DF9-23P-1V(54)
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF9-23P-1V(54) s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DF9-23P-1V(54) |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DF9-23P-1V(54) | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4477 pcs | Datový list | DF9 Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | DF9 |
| stoupání | 0.039" (1.00mm) | Obal | Tube |
| Ostatní jména | *DF9-23P-1V(54) Q2111387 |
Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 23 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Pářil stohování Heights | 4.3mm |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška nad Board | 0.130" (3.30mm) |
| Funkce | Board Guide, Solder Retention | Detailní popis | 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold |