DF9BA-41P-1V(69)
DF9BA-41P-1V(69)
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DF9BA-41P-1V(69) s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DF9BA-41P-1V(69)
Výrobce Hirose
Popis CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number DF9BA-41P-1V(69) Výrobce Hirose
Popis CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51001 pcs Datový list DF9 Series Datasheet
Kategorie Konektory, propojovací kabely Série DF9
stoupání 0.039" (1.00mm) Obal Cut Tape (CT)
Ostatní jména H124708CT Počet řádků 2
Počet poloh 41 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Pářil stohování Heights 4.5mm
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.130" (3.30mm)
Funkce Solder Retention Detailní popis 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold