FH41-40S-0.5SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FH41-40S-0.5SH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FH41-40S-0.5SH
Výrobce Hirose
Popis CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number FH41-40S-0.5SH Výrobce Hirose
Popis CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66770 pcs Datový list FH41 Series
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí 50V
Ukončení Solder Série FH41
stoupání 0.020" (0.50mm) Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména 580-2205-3-00 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet poloh 40 Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) páření cykly 20
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
zamykacím Flip Lock, Backlock Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free pouzdro Color Gray
Výška nad Board 0.098" (2.50mm) Plochý typ Flex FFC
Funkce Solder Retention Konektory FFC, FCB Tloušťka 0.30mm
Detailní popis 40 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Jmenovitá hodnota proudu 0.5A