JR13WCC-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JR13WCC-10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JR13WCC-10 |
|---|---|
| Výrobce | Hirose |
| Popis | CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | JR13WCC-10 | Výrobce | Hirose |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5982 pcs | Datový list | JR-W Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | Cable Clamp |
| Velikost závitu | M16x0.75 | stínění | - |
| Shell Size - Insert | 13 | Série | JR-W |
| pokovování | Chrome | Ostatní jména | *JR13WCC-10 HR978 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | JR-W Series Plug | Funkce | Clamp Screws, Gasket, Washer |
| Průměr - Venku | 0.787" (20.00mm) | Detailní popis | Black Connector Cable Clamp M16x0.75 13 |
| Barva | Black | kabel Zahájení | 0.394" (10.00mm) |