domů > produkty > Krabice, skříně, regály > Krabice > A20N16ALP
A20N16ALP
A20N16ALP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit A20N16ALP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number A20N16ALP
Výrobce Hoffmann
Popis BOX STEEL GRAY 20"L X 15.98"W
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 513 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number A20N16ALP Výrobce Hoffmann
Popis BOX STEEL GRAY 20"L X 15.98"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 513 pcs Datový list Type 1 Enclosures Datasheet
Kategorie Krabice, skříně, regály Hmotnost 22 lbs (10kg)
Tloušťka 14 Gauge Velikost / Rozměry 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm)
Informace o lodní dopravy Shipped from Digi-Key Série -
hodnocení IP30, NEMA 1, UL-50, 50E Ostatní jména 1441-1142
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Materiál Metal, Steel Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 6.614" (168.00mm)
Funkce Wall Mount Detailní popis Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) X 6.614" (168.00mm)
Design Hinged Door, Lid Typ kontejneru Box with Mounting Flange
Barva Gray Oblast (dx š) 320 in² (2065 cm²)