PPT0100GXF2VB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PPT0100GXF2VB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PPT0100GXF2VB |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Microelectronics & Precision Sensors |
| Popis | PRESSURE TRANSDUCER |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PPT0100GXF2VB | Výrobce | Honeywell Microelectronics & Precision Sensors |
|---|---|---|---|
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 5.5 V ~ 30 V |
| styl koncovky | Connector | Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | - | Typ tlaku | Vented Gauge |
| Port Style | Filtered, Threaded | Port Size | Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter |
| Paket / krabice | Module Cube | Typ výstupu | Analog, RS-232 |
| Výstup | 0 V ~ 5 V | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Pracovní tlak | 100 PSI (689.48 kPa) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální tlak | 300 PSI (2068.43 kPa) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube | Přesnost | ±0.05% |