RR2P-UDC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RR2P-UDC12V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RR2P-UDC12V |
|---|---|
| Výrobce | IDEC |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RR2P-UDC12V | Výrobce | IDEC |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7852 pcs | Datový list | RR Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9.6 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.2 VDC | styl koncovky | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| spínací napětí | 240VAC, 30VDC - Max | Série | RR |
| Doba uvolnění | 25ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1885-1117 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 40°C | vypínací čas | 25ms |
| Typ montáže | Socketable | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable | Kontakt Rating (aktuální) | 10A |
| Materiál kontaktu | Silver (Ag) | Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 12VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 100 Ohms | Coil Power | - |
| Coil Current | 120mA |