domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Hodiny / časování - Hodiny v reálném čase > 1338-18DVGI
1338-18DVGI
1338-18DVGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1338-18DVGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1338-18DVGI
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
(v amerických dolarech)
288 pcs
Product parameter
Part Number 1338-18DVGI Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41373 pcs Datový list 1337-39 RTC Product BriefIDT1338
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply, Battery 1.3 V ~ 3.7 V
Napětí - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Typ Clock/Calendar
Časový formát HH:MM:SS (12/24 hr) Dodavatel zařízení Package 8-MSOP
Série - Obal Tube
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ostatní jména IDT1338-18DVGI
IDT1338-18DVGI-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Velikost paměti 56B
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhraní I²C, 2-Wire Serial Funkce Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output
Detailní popis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Datový formát YY-MM-DD-dd