307GI-03LFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 307GI-03LFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 307GI-03LFT
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRL PROGR CLK SOURCE 16-TSSOP
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number 307GI-03LFT Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRL PROGR CLK SOURCE 16-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33054 pcs Datový list ICS307-03
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3 V ~ 3.6 V
Typ Clock Generator Dodavatel zařízení Package 16-TSSOP
Série VersaClock® II Ratio - Vstup: Výstup 2:3
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Výstup LVCMOS
Ostatní jména ICS307GI-03LFT
ICS307GI-03LFT-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstup Clock, Crystal
Frekvence - Max 270MHz Dělič / multiplikátor Yes/No
Diferenciál - Vstup: Výstup No/No Číslo základní části ICS307-03
Související produkty
307A Image
  • Část#:307A
  • Výrobci:B&K Precision
  • Popis:INSULATION CONTINUITY METER ANLG
  • Na skladě:467
3079A 0075000 Image
3079A 0602000 Image
3079A 0071000 Image
3079A 0072000 Image
3079A 0601000 Image