4HF200000Z3AACXGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 4HF200000Z3AACXGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 4HF200000Z3AACXGI |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 4HF200000Z3AACXGI | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5838 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | 4HF | hodnocení | - |
| Obal | Tray | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVPECL | Ostatní jména | IDT4HF200000Z3AACXGI IDT4HF200000Z3AACXGI-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 200MHz |
| Detailní popis | 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 95mA (Typ) |