4MA125000Z4BACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 4MA125000Z4BACTGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 4MA125000Z4BACTGI |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD |
Product parameter
| Part Number | 4MA125000Z4BACTGI | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5549 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 4MA | hodnocení | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Ostatní jména | IDT4MA125000Z4BACTGI IDT4MA125000Z4BACTGI-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 125MHz |
| Detailní popis | 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 100mA (Typ) |