domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 7005S55PFI8
7005S55PFI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 7005S55PFI8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 7005S55PFI8
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 64K PARALLEL 64TQFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4658 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 7005S55PFI8 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 64K PARALLEL 64TQFP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4658 pcs Datový list IDT7005S,L
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 55ns
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Technika SRAM - Dual Port, Asynchronous
Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (14x14) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 64-LQFP
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Typ paměti Volatile
Velikost paměti 64Kb (8K x 8) Paměťové rozhraní Parallel
Formát paměti SRAM Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Související produkty
7006-H-500 Image
70060K Image
  • Část#:70060K
  • Výrobci:Talema
  • Popis:XFRMR TOROIDAL 25VA THRU HOLE
  • Na skladě:6922
7006 Image
  • Část#:7006
  • Výrobci:Bourns, Inc.
  • Popis:INDUCT ARRAY 2 COIL 3.75UH T/H
  • Na skladě:5622
7006-H-350 Image
7006-H-700 Image
  • Část#:70060A