7025S55J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 7025S55J8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 7025S55J8 |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | IC SRAM 128K PARALLEL 84PLCC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 7025S55J8 | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5312 pcs | Datový list | 7025S,LIDT Suffixes |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napište čas cyklu - slovo, | 55ns |
| Napětí - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | Technika | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 84-PLCC (29.21x29.21) | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 84-LCC (J-Lead) |
| Ostatní jména | IDT7025S55J8 IDT7025S55J8-ND |
Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |