70T3319S166BC8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70T3319S166BC8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 70T3319S166BC8 |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 70T3319S166BC8 | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1046 pcs | Datový list | IDT70T3339/19/99S |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 2.4 V ~ 2.6 V | Technika | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 256-CABGA (17x17) | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 256-LBGA |
| Ostatní jména | IDT70T3319S166BC8 IDT70T3319S166BC8-ND |
Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Typ paměti | Volatile | Velikost paměti | 4.5Mb (256K x 18) |
| Paměťové rozhraní | Parallel | Formát paměti | SRAM |
| Detailní popis | SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) | Frekvence hodin | 166MHz |