domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70V3319S166PRFG8
70V3319S166PRFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70V3319S166PRFG8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70V3319S166PRFG8
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 935 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 70V3319S166PRFG8 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 935 pcs Datový list IDT SuffixesIDT70V3319/99S
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 128-TQFP (14x20) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 128-LQFP
Ostatní jména IDT70V3319S166PRFG8
IDT70V3319S166PRFG8-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (256K x 18)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 128-TQFP (14x20) Frekvence hodin 166MHz