domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70V7339S166BFG
70V7339S166BFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70V7339S166BFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70V7339S166BFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 811 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
14 pcs
Product parameter
Part Number 70V7339S166BFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 811 pcs Datový list IDT70V7339S
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 208-FPBGA (15x15) Série -
Obal Tray Paket / krabice 208-LFBGA
Ostatní jména IDT70V7339S166BFG
IDT70V7339S166BFG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 9Mb (512K x 18)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15) Frekvence hodin 166MHz