domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70V7519S133DR
70V7519S133DR
70V7519S133DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70V7519S133DR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70V7519S133DR
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5071 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 70V7519S133DR Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5071 pcs Datový list IDT70V7519S
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 208-PQFP (28x28) Série -
Obal Tray Paket / krabice 208-BFQFP
Ostatní jména IDT70V7519S133DR
IDT70V7519S133DR-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 9Mb (256K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)