domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 70V7599S133BC
70V7599S133BC
70V7599S133BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70V7599S133BC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 70V7599S133BC
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 973 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
12 pcs
Product parameter
Part Number 70V7599S133BC Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 973 pcs Datový list IDT70V7599SIDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous
Dodavatel zařízení Package 256-CABGA (17x17) Série -
Obal Tray Paket / krabice 256-LBGA
Ostatní jména IDT70V7599S133BC
IDT70V7599S133BC-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (128K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Frekvence hodin 133MHz