domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71421SA55PF8
71421SA55PF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71421SA55PF8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71421SA55PF8
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5231 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 71421SA55PF8 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5231 pcs Datový list 71321xA, 71421xA
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 55ns
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Technika SRAM - Dual Port, Asynchronous
Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (14x14) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 64-LQFP
Ostatní jména IDT71421SA55PF8
IDT71421SA55PF8-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)