domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71V2546S150PFG
71V2546S150PFG
71V2546S150PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71V2546S150PFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71V2546S150PFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
(v amerických dolarech)
144 pcs
Product parameter
Part Number 71V2546S150PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20319 pcs Datový list IDT71V2546S/XSIDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous ZBT
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x14) Série -
Obal Tray Paket / krabice 100-LQFP
Ostatní jména IDT71V2546S150PFG
IDT71V2546S150PFG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (128K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Frekvence hodin 150MHz