domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71V3556SA166BQG
71V3556SA166BQG
71V3556SA166BQG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71V3556SA166BQG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71V3556SA166BQG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v amerických dolarech)
136 pcs
Product parameter
Part Number 71V3556SA166BQG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14618 pcs Datový list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous ZBT
Dodavatel zařízení Package 165-CABGA (13x15) Série -
Obal Tray Paket / krabice 165-TBGA
Ostatní jména IDT71V3556SA166BQG
IDT71V3556SA166BQG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (128K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15) Frekvence hodin 166MHz