domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71V35761S183PFG
71V35761S183PFG
71V35761S183PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71V35761S183PFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71V35761S183PFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
(v amerických dolarech)
144 pcs
Product parameter
Part Number 71V35761S183PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19409 pcs Datový list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x14) Série -
Obal Tray Paket / krabice 100-LQFP
Ostatní jména IDT71V35761S183PFG
IDT71V35761S183PFG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Detailní popis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 3.3ns 100-TQFP (14x14) Frekvence hodin 183MHz