domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71V35761SA166BQGI
71V35761SA166BQGI
71V35761SA166BQGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71V35761SA166BQGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71V35761SA166BQGI
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v amerických dolarech)
136 pcs
Product parameter
Part Number 71V35761SA166BQGI Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12907 pcs Datový list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous
Dodavatel zařízení Package 165-CABGA (13x15) Série -
Obal Tray Paket / krabice 165-TBGA
Ostatní jména IDT71V35761SA166BQGI
IDT71V35761SA166BQGI-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Detailní popis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15) Frekvence hodin 166MHz