domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 71V65603S100PFG
71V65603S100PFG
71V65603S100PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 71V65603S100PFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 71V65603S100PFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs72 pcs
144 pcs288 pcs504 pcs1008 pcs
Product parameter
Part Number 71V65603S100PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13709 pcs Datový list IDT71V65603/Z
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous ZBT
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x20) Série -
Obal Tray Paket / krabice 100-LQFP
Ostatní jména 800-2326
IDT71V65603S100PFG
IDT71V65603S100PFG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 9Mb (256K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x20) Frekvence hodin 100MHz