domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V03L15J8
72V03L15J8
72V03L15J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V03L15J8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V03L15J8
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4650 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V03L15J8 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 4650 pcs Datový list IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 32-PLCC (14x11.46) Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support No
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 32-LCC (J-Lead)
Ostatní jména IDT72V03L15J8
IDT72V03L15J8-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost paměti 18K (2K x 9) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce Asynchronous podpora FWFT No
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 40MHz
Proud - Supply (Max) 60mA autobus Směrová Uni-Directional