domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V205L15PFGI
72V205L15PFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V205L15PFGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V205L15PFGI
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
(v amerických dolarech)
90 pcs
Product parameter
Part Number 72V205L15PFGI Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8093 pcs Datový list 72V2x5IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (14x14) Série 72V
retransmit Capability No Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 64-LQFP
Ostatní jména IDT72V205L15PFGI
IDT72V205L15PFGI-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti 4.5K (256 x 18) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Synchronous
podpora FWFT Yes Expansion Type Depth, Width
Rychlost přenosu dat 66.7MHz Proud - Supply (Max) 30mA