domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V221L15J
72V221L15J
72V221L15J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V221L15J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V221L15J
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32PLCC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5281 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V221L15J Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 5281 pcs Datový list IDT72V2x1IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 32-PLCC (14x11.46) Série 72V
retransmit Capability No Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tube Paket / krabice 32-LCC (J-Lead)
Ostatní jména IDT72V221L15J
IDT72V221L15J-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost paměti 9K (1K x 9) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce Synchronous podpora FWFT No
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 66.7MHz
Proud - Supply (Max) 20mA autobus Směrová Uni-Directional