72V251L15J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V251L15J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 72V251L15J |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32PLCC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 72V251L15J | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5923 pcs | Datový list | IDT72V2x1IDT Suffixes |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 32-PLCC (14x11.46) | Série | 72V |
| retransmit Capability | No | Programovatelné Flags Support | Yes |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 32-LCC (J-Lead) |
| Ostatní jména | IDT72V251L15J IDT72V251L15J-ND |
Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Velikost paměti | 72K (8K x 9) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Funkce | Synchronous | podpora FWFT | No |
| Expansion Type | Depth, Width | Rychlost přenosu dat | 66.7MHz |
| Proud - Supply (Max) | 20mA | autobus Směrová | Uni-Directional |