domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V253L7-5BC
72V253L7-5BC
72V253L7-5BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V253L7-5BC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V253L7-5BC
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 4096X18 7-5NS 100BGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 3090 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number 72V253L7-5BC Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 4096X18 7-5NS 100BGA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3090 pcs Datový list IDT72V2x3IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V
Dodavatel zařízení Package 100-CABGA (11x11) Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 100-LBGA
Ostatní jména 800-2335
IDT72V253L7-5BC
IDT72V253L7-5BC-ND
IDT72V253L75BC
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti 72K (4K x 18)(8K x 9) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Synchronous
podpora FWFT Yes Expansion Type Depth, Width
Rychlost přenosu dat 133.3MHz Proud - Supply (Max) 35mA