domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V283L10PFI
72V283L10PFI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V283L10PFI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V283L10PFI
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 32768X18 10NS 80QFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5276 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V283L10PFI Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 32768X18 10NS 80QFP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5276 pcs Datový list IDT72V2x3IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V
Dodavatel zařízení Package 80-TQFP (14x14) Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 80-LQFP
Ostatní jména 800-2338
IDT72V283L10PFI
IDT72V283L10PFI-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Funkce Synchronous podpora FWFT Yes
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 100MHz
Proud - Supply (Max) 35mA autobus Směrová Uni-Directional