domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V3632L10PQF
72V3632L10PQF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V3632L10PQF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V3632L10PQF
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC BIFIFO 512X36X2 10NS 132QFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5818 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V3632L10PQF Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 5818 pcs Datový list IDT72V3622/32/42
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V
Dodavatel zařízení Package 132-PQFP (24.13x24.13) Série 72V
retransmit Capability No Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 132-BQFP Bumpered
Ostatní jména IDT72V3632L10PQF
IDT72V3632L10PQF-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti 36K (512 x 36 x 2) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce Synchronous podpora FWFT Yes
Expansion Type Width Rychlost přenosu dat 100MHz
Proud - Supply (Max) 400mA autobus Směrová Bi-Directional