domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V801L20TF
72V801L20TF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V801L20TF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V801L20TF
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SYNC FIFO 256X9 20NS 64QFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5272 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V801L20TF Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 5272 pcs Datový list IDT72V8x1
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (10x10) Série 72V
retransmit Capability No Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 64-LQFP
Ostatní jména IDT72V801L20TF
IDT72V801L20TF-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti 4.5K (256 x 9 x 2) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce Synchronous podpora FWFT No
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 50MHz
Proud - Supply (Max) 40mA autobus Směrová Bi-Directional