domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V84L15PAG
72V84L15PAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V84L15PAG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V84L15PAG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP
(v amerických dolarech)
34 pcs
Product parameter
Part Number 72V84L15PAG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4274 pcs Datový list IDT72V81-85IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 56-TSSOP Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support No
Obal Tube Paket / krabice 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Ostatní jména IDT72V84L15PAG
IDT72V84L15PAG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost paměti 72K (4K x 9 x 2) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Asynchronous
podpora FWFT No Expansion Type Depth, Width
Rychlost přenosu dat 40MHz Proud - Supply (Max) 100mA