domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > 72V85L15PA8
72V85L15PA8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 72V85L15PA8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 72V85L15PA8
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO ASYNCH 4096X18 56TSSOP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4368 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 72V85L15PA8 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 4368 pcs Datový list IDT72V81-85IDT Suffixes
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3V ~ 3.6V
Dodavatel zařízení Package 56-TSSOP Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support No
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Ostatní jména IDT72V85L15PA8
IDT72V85L15PA8-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost paměti 144K (8K x 9 x 2) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkce Asynchronous podpora FWFT No
Expansion Type Depth, Width Rychlost přenosu dat 40MHz
Proud - Supply (Max) 100mA autobus Směrová Uni-Directional