domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > IDT6116LA45SOGI
IDT6116LA45SOGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT6116LA45SOGI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT6116LA45SOGI
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number IDT6116LA45SOGI Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4198 pcs Datový list IDT6116SA,LA
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 45ns
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Technika SRAM - Asynchronous
Dodavatel zařízení Package 24-SOIC Série -
Obal Tube Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ostatní jména 6116LA45SOGI Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)